Reference

Tea Šimonová

Jestli chcete zažít opravdu netradiční prohlídku Vídně a poslechnout si i různé zajímavosti - nejen suchá data a termíny, tak je prohlídka s Verčou to pravé pro Vás. Kromě klasické procházky s výkladem můžete zažít i noční bojovku nebo zapojit do zajímavé vídeňské historie své ratolesti. S Verčou prostě zažijete Vídeň jinak - i když už máte třeba pocit, že ji znáte jako svoje boty. Rozhodně doporučuju na prohlídku vyrazit, stojí to za to!

Tea Šimonová

Lenka Mikule

S Veronikou chodit po Vídni je radost! Měla jsem dvakrát tu čest a moc mě to bavilo - je charismatická, nadšená, vtipná a také otevřená otázkám! Moc doporučuji nechat se Veronikou obohatit o historická, geografická a architektonická fakta tohoto krásného města, které svou kulturou tolik souvisí s tou naší, rodnou!

Lenka Mikule

Pavla Žáková

Veronika je skvělá průvodkyně. Rozhodně doporučuji. Byla jsem na několika prohlídkách, hlavně pro maminky s kočárky, a bylo to báječné. Zajímavé trasy, perfektní srozumitelný výklad, historická fakta a spojitosti, kontext - všechno perfektní.

Pavla Žáková

Michelle Albadri

Skvěle připravená trasa pro maminky s kočárky, velký přehled o historii Vídně a připravenost na otázky účastníků, profesionalita! Rozhodně doporučuji.

Michelle Albadri